מי אנחנו

עיניים גדולות הוא סטודיו לעיצוב ושינוי חברתי, המבקש לתרום לבנייתה של חברה צודקת ושוויונית יותר, שהאדם במרכזה, באמצעות שימוש בכלים חזותיים.
הסטודיו מתמחה בעבודה עם ארגונים חברתיים וגופים העוסקים בתרבות, חינוך והדרכה. כמו כן מתמחה בעיצוב ועימוד ספרים מכל סוג, ומספק שירותי עיצוב גרפי, הפקות דפוס וכן שירותי תוכן מגוונים.

שמי ליהי קורן בר-חיים, בוגרת בהצטיינות יתרה של החוג לעיצוב גרפי והפקות דפוס במכללת ׳הדסה׳ בירושלים. עבדתי 3 שנים כמעצבת בסטודיו ׳סטפני ורותי עיצוב׳ בירושלים.

הקמתי את הסטודיו בשנת 2004 בקיבוץ נערן, ועם השנים הצטרפו אליי שותפיי אורי פלג ותומר זית. כחברים בתנועת קבוצות הבחירה של המחנות העולים - תנועה חלוצית, ציונית וסוציאליסטית, העוסקת בעיצוב פני החברה הישראלית דרך מפגש חינוכי עם בני נוער, בחרנו לשזור את הכלי שבידינו, העיצוב הגרפי, בעולם המעשה של התנועה.

אורי פלג מתמחה היום באיפיון ועיצוב חווית משתמש ובעיצוב ממשקים וכן בהדרכה ויעוץ לארגונים. הבעלים של סטודיו פראקסיס. www.praxisui.com

תומר זית היא מאיירת בחסד עליון. Tomerzait.carbonmade.com

כיום אני חיה ועובדת מחיפה, שומרת על הדרך והרוח שאפיינה את ׳עיניים גדולות׳ מאז הקמת הסטודיו, ומציעה חשיבה ערכית, מתן פתרונות המותאמים לצרכי הלקוח, ועבודה מקצועית ויצירתית.

לאחרונה הוספנו לסל שירותינו גם שירותי תוכן מגוונים הכוללים כתיבה, עריכה, הגהה ועריכה לשונית.יצירת קשר:

ליהי:
טלפון: 052-4281635
מייל: lihi@bigeyes.co.il


לקבלת עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק:

עיניים גדולות | מבט. עיצוב. שינוי.

קדם גם את הדף שלך

שליחת הודעה לצוות "עיניים גדולות":

שם:

דוא"ל:

נושא:

תוכן:


קצת קישורים:
קיבוץ נערן - האתר עוצב ע"י עיניים גדולות
תנועת המחנות העולים
עמותת תיקון
שיטים - מכון החגים
חברה - כתב עת סוציאליסטי
עם האמא